Nápověda pro začátečníky

Publikováno v

Na stránky TO Desná je volný přístup pouze pro čtení článků a některé odkazy v menu. Pro zobrazení úplného menu a komentářů musí být uživatel přihlášen vyplněním uživatelského jména a hesla.

Počítač si po prvním přihlášení tyto údaje obvykle pamatuje, v opačném případě se musí zadat vždy znovu.

Jak na to ?

Před prvním přihlášením je nutné se nejprve jednorázově zaregistrovat pomocí odkazu Zaregistrovat se. Po kliknutí na něj vyplňte vaše Uživatelské jméno (lze si zvolit) a Emailovou adresu - oba údaje jsou povinné. Na uvedenou adresu obratem obdržíte zprávu s krátkým popisem dalšího postupu a vygenerovaným heslem pro první přihlášení (nebo lze použít uvedený odkaz pro jednorázové přihlášení bez použití hesla). Po prvním přihlášení vyplňte zvolené vlastní heslo, potvrzení hesla a uložte !

Na záložce Můj účet můžete také vyplnit nepovinné údaje o sobě (kdykoli po přihlášení je můžete změnit stejně jako své heslo). Pokud heslo zapomenete, použijte odkaz Zaslat nové heslo a další postup je stejný jako při registraci (obdržíte mailem nové heslo pro první přihlášení).

Nyní již můžete si komentáře nejen zobrazit, ale i vytvářet a podílet se tak aktivně na vytváření těchto stránek - komentujte, chvalte, ...

 


English (auto-detected) » Czech
 

 

 


English (auto-detected) » Czech
 


Vyrobil Jakub Pavlík s láskou pro KČT Desná.


Domů Nahoru